Kurumsal Firma Güvencesiyle Paykasa Kart Alın!

Müşteri Hattı

0545 390 71 44

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 02:00

Skype

papaykasa

Paykasa Avantajları

Paykasa kart ile avantajlardan yararlanın.

Kişilerin internetten yapacakları tüm alışverişlerin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan bir sanal kart olan paykasa, fiziksel bir kart değildir. Bu kart sayesinde kişiler dünyanın her yerinde kendi belirledikleri kart limiti dahilinde alışveriş yapabilmektedir. Yapılan bu alışverişlerin tamamı güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Zaten paykasa kart avantajlarının en büyük özelliği, kullanıcıların kesinlikle herhangi bir kişisel bilgisi ile ilgilenmeyip, sadece taraflarına iletilen pin kodu sayesinde işlem yapmaktadır.

Dolar kurunda yüklenen bakiyeleriniz tükenene kadar dilediğiniz her şey için harcama yapabilirsiniz. Ancak satın aldığınız paykasa kartınızda bakiyeler bittiğinde kart otomatik olarak iptal olmaktadır. Paykasa kart satış işlemleri oldukça kolay birkaç adımla gerçekleştirilebilmektedir. Satış işlemleri için ve kart hakkında ayrıntılı bilgiler almak için astroapyburada.com adresi kullanılmaktadır.

Bu adresten kolayca bakiyesini belirledikten sonra paykasa satış işleminizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa kartlar bildiğimiz banka kartları gibidir ancak sadece elle tutulur bir özellikleri yoktur. Paykasa card sahipleri sanal kart numaralarınsa sahiptir ve nakit para mantığı yani bankamatikler ile aynı şekilde işleyerek sadece satın alınan miktardı harcatır.